Ay Isigi
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
  Gölgeler Kitabı Parapsikoloji Ansiklopedisi
Kullanıcı Adı: Beni Hatirla?
Şifre:
  Mesajları Göster
Sayfa: [1] 2 3 ... 45
1  Şehr-i Gölge / Gölge Kitaplık / Nefes Egzersizleri : 24 Nisan 2017, 21:50:37
            Nefes Egzersizleri  E-KİTAP

Nefesin bedensel bir işlevden ibaret olmadığı, bir o kadar da ruhsal bir ifade, zihinsel bir katılım oluşu binlerce yıllık bir deneyimdir.

Yunan, Mısır ve Uzak Doğu'nun ileri uygarlıklarında nefes beden, zihin ve ruh ile bütünlük içinde, yaşama, yaşam gücünün gelişimi, bedensel-zihinsel yenilenme ve insanın ruhsal olgunlaşmasının temeli, kendinin bilincine varma yolu olarak görülüyordu.

Bu kitap, kendi sorumluluğunu üstlenerek tedavi gerektiren işlev bozukluklarının ortaya çıkmasından önce, bedensel, ruhsal sağlıklarını korumaya yönelmek, bedensel ve ruhsal bilinçliliğini geliştirmek isteyen insanlara yardımcı bir yol, bir yöntem göstermek amacıyla yazıldı.

Kitap tanıtım bülteninden.

Kitap için link:
https://drive.google.com/file/d/0Bz_OsqGIQ5KHX2lybWMyR05SNGM/view?usp=drivesdk

2  Evrensel Enerjiler ve Farkındalık / Evrensel Enerjiler / Hoca Arıyorum : 20 Nisan 2017, 19:50:00
Bildiğim kadarıyla kendi kendimi eğitemem. Nasıl meditasyon yapmam gerektiğini, nasıl enerji toplayacağımı ve benzeri konularda yardım edecek yol gösterecek birisi var mı ?

Aslında forumda aklına gelebilecek her konu ile ilgili kendini eğitebileceğin bilgi mevcuttur ama ben size başlangıç için kısa bir alıntı yapayım . Bunu başardığınızda size enerji ile ilgili bilgi vermeye çalışırız.

* Meditasyon uygulaması ile ilgili yeterli deneyime sahip değilseniz öncelikli olarak kendinize sakin bir yer seçin.
 
* Eğer açık, ferah bir alana bakıyorsanız, bu pencereden dışarıyı görmek bile olsa, çalışmanızı kolaylaştıracaktır. Eğer böyle bir olanağınız yoksa önemli değil yalnız kalabileceğiniz bir alan da yeterli olacaktır.
 
* Giysileriniz rahat olursa kendinizi daha iyi hissedersiniz. En azından kemerinizin belinizi ya da kravatınızın boğazınızı sıkmamasını sağlayın.
 
* Bağdaş kurmak, lotus pozisyonunda oturmak filan gibi şeylerle, tütsü yakmakla, bu tür dışsal şeylerle ilgilenmeyin. Meditasyon zihniniz ile ilgili burnunuz ya da bacaklarınızla değil.
 
* Bu sebeple ilk olarak rahat edeceğiniz bir şekilde oturun. Rahat oturun ama sırtınız dik olsun. Koltuğunuza, yere, yatağınızın üzerine ya da rahat edeceğiniz herhangi bir yere oturabilirsiniz. Bacaklarınızı ileriye uzatmak istiyorsanız uzatın, bağdaş kurmak istiyorsanız bağdaş kurun.
 
* Sırtınızı duvara ya da koltuğa dayayabilirsiniz ama bunu yapmayın. Sırtınızı dayarsanız kısa süre sonra beliniz ağrıyacaktır. Bunun yerine eğer sırtınızı dayama ihtiyacınız var ise beliniz ile duvar arasına bir yastık ya da katladığınız bir havluyu koyabilirsiniz. Başka şekilde söylemek gerekirse belinizi katlanmış bir havlu ya da yastık aracılığıyla duvara dayayabilirsiniz ama sırtınızı duvara dayamayıp dik tutun.
 
* Eğer bağdaş kurmak istiyorsanız ama bacaklarınız yeterince esnek değilse ya da yerde oturmaya çok alışkın değilseniz, dizlerinizin altına koyacağınız birer yastık biraz daha uzunca bir süre rahat etmenizi sağlayacaktır.
* Yine aynı şekilde, eğer ellerinizi kucağınıza yerleştirerek oturmak istiyorsanız, ellerinizi kucağınıza alacağınız yüksekçe bir yastığın üzerine yerleştirirseniz omuzlarınız rahat kalacaktır.
 
* Eğer telefonunuzu kapatmanız mümkünse kapatın ya da sessize alın.
 
* Şimdi meditasyon yapmaya hazırsınız.
 
* İlk olarak bir şey yapma fikrini bir kenara bırakın. Meditasyon filan yapmayacaksınız. Sakın meditasyon yapmayın! SAKIN! Sadece oturun. Yapmanız gereken şey bu kadar: sadece oturmak!
 
* Sadece oturun ve dışarıya bakın. Dışarıya bakın ama olup biteni izlemek için dışarıya bakmayın. Gözleriniz rahat bir şekilde açık olsun ve sakince ileriye doğru bakın. Görüş alanınızın içine giren görüntüleri oldukları gibi kabul edin. Onların peşinden gitmeyin ama tıpkı televizyon ekranı gibi gözünüzün önünden geçen görüntülere izin verin.
 
* İleriye doğru bakmakta olduğunuzun farkına varın. Kendinize “baktığınızı” ya da “izlediğinizi” anımsatın. Bakıyorsunuz. İzliyorsunuz. Şu anki göreviniz bu. Zihninize çeki düzen vermeye çalışmıyorsunuz, zihninizi sakinleştirmiyorsunuz, meditasyon yapmıyorsunuz sadece “izliyorsunuz”; o kadar.
 
* Bir süre izlemeyi sürdürün. Düşünceler saldırdıkça sizi alıp bir yerlere götürecek. Düşüncelere kapıldığınızda yeniden önünüzde olup biteni izleyin. Kendinize şu anda “izlemekte olduğunuzu” anımsatın.
 
* Eğer önünüzde izlenecek bir şey yoksa o zaman ikinci aşamadan da başlayabilirsiniz.
 
* İkinci aşamada dinlemeye başlayacağız. Şimdi dinleyin. Önce, size en uzaktaki sesleri dinlemeye çalışın. Diğer seslerin arasından size en uzaktaki sesleri seçip onları dinleyin. Uzaktaki trafik uğultusu, bir ambulansın sesi, belki yağmur, belki üst kat komşunuzun gürültücü çocuğu… Sesleri yargılamayın. İyi ya da kötü diye sınıflandırmayın. Sadece dinleyin. Kendinize “şu an dinliyorum,” deyin. Kendinize dinlediğinizi anımsatın.

* Görüyorsunuz ve dinliyorsunuz. Gördüğünüzü ve dinlediğinizi fark edin.
 
* Bir süre uzaktaki sesleri dinledikten sonra şimdi daha yakındaki sesleri dinlemeye başlayın. Apartmanınızdaki sesleri, evinizdeki sesleri, odanızdaki sesleri… Eğer hiç ses yoksa, o zaman da hiç ses olmadığının farkında olun. Kendinize dinlediğinizi anımsatın. Dinliyor ve görüyorsunuz. Eğer düşünceler sizi alıp bir yerlere götürürse ve siz dinlediğinizi ve gördüğünüzü unutursanız, düşüncelere kapıldığınızı fark ederseniz kendi kendinize gördüğünüzü ve duyduğunuzu anımsatın. Düşünceleri durdurmaya çalışmayın. Onlarla boğuşmayın. Sadece gördüğünüzü ve duyduğunuzu anımsayıp görme ve duyma eylemine odaklanın ama asla kendinizi zorlamadan. Kendinizi duymaya da görmeye de zorlamayın. Gördüğünüz kadar görün. Duyduğunuz kadar duyun. Fazlasını istemeyin. Sakinleşmenin bile fazlasını istemeyin. Ne kadar oluyorsa o kadar yeterlidir.
 
* Şimdi bedeninizi hissedin. Elbisenizin bedeninize değmesini hissedin. Altınızdaki zemini hissedin. Ellerinizin altındaki yastığı hissedin. Kademe kademe tişörtünüzü, pantolonunuzu, yastığınıza değen elinizi, belinize değen yastığı hissedin. Kendinize bedeninizi hissettiğinizi anımsatın. Şu an bedeninizi hissediyorsunuz.
 
* Şimdi bedeninizin farklı bölümlerini hissetmeye başlayın. Önce ayaklarınızı hissedin. Öyle güçlü hislere ihtiyaç yok. Biraz hissetmeniz yeterli. Hatta eğer ayaklarınızı hissetmiyorsanız o zaman ayaklarınızın orada bir yerde olduğunu bilmeniz de yeterli.
 
* Bacaklarınızı hissedin. Eğer hissedemiyorsanız bacak kaslarınızı bir süre kasın ve ardından serbest bırakın. Sonra yeniden bacaklarınızı hissetmeyi deneyin. Kalçanızı hissedin. Kalçanızı bir süre kasıp ardından serbest bırakın ve bu sayede daha rahat hissedin. Bedeninizi tararken bu kasma ve serbest bırakma tekniğini tüm beden bölümleriniz için kullanabilirsiniz.
 
* Belinizi ve karnızını hissedin. Sırtınızı hissedin. Göğsünüzü hissedin. Kollarınızı hissedin. Ellerinizi hissedin. Avuçlarınızı ve  parmaklarınızı hissedin. Ensenizi ve boynunuzu hissedin. Çenenizi ve başınızın arka kısmını hissedin. Başınızın tepesini hissedin. Alnınıza ve şakaklarınızı hissedin. Kaşlarınızı ve kaşlarınızın arasını hissedin. Burnunuzu hissedin. Burnunuzun ucunu hissedin.
 
* Burnunu hissettiğinizde dikkatinizi göğsünüze yönlendirin ve göğüs kafesinizin hafifçe yükselip alçaldığını fark edin. Göğsünüz yükselip alçalıyor ve bedeniniz nefes alıp veriyor. Bedeninizin nefes alıp verdiğini fark edin.
 
* Kendi kendinize bedeninizin nefes alıp verdiğini hissettiğinizi anımsatın.
 
* Nefesiniz kısa mı? Uzun mu? Sığ mı? Derin mi? Eğer nefesiniz kısa ise nefesinizin kısa olduğunu fark edin. Bir süre bedeninizin kısa ya da uzun bir şekilde nefes alıp vermesini hissetmeyi sürdürün.
 
* Eğer gözleriniz kapanmak istiyorsa izlemek haricinde herhangi bir aşamada gözlerinizin kapanmasına izin verebilirsiniz.
 
* Şimdi dikkatinizi göğsünüzden aşağıya karnınıza yönlendirin. Bakın bakalım karnınız da hafifçe içeri dışarı hareket ediyor mu? Eğer içeri dışarı hareket ettiğini fark ederseniz o zaman karnınızın bu içeri dışırı hareketini izlemeyi sürdürün. Artık nefesi boş verin. Sadece karnın bu içeri dışarı hareketini izleyin.

* Bir süre karnın bu hareketini izledikten sonra zihninizdeki sakinliği fark edin. Eğer zihniniz halen sakin değilse o zaman zihninizin sakin olmadığını fark edin. Zihninizin mutlaka sakin olması ya da huzurlu olması gerekmiyor. Önemli olan tek şey sizin zihninizde ne olup bittiğini, olup bitenden kaygılanmadan gözlemleyebilecek bir hale gelmeniz. Eğer zihninizde olup bitenin farkındaysanız o zaman bir süre bu durumda sakince gözlem yapın. Zihninizde düşünceler ve kaygı varsa bırakın düşünceler ve kaygı olsun. Zihniniz sakinse ve düşünceler gökyüzündeki bulutlar gibi akıp gidiyor ama sizi peyinizden sürüklemiyorlarsa o zaman da bu durumun farkında olun. Huzursuz bir zihin ile huzurlu bir zihin arasında tercih yapmayın. Her iki zihin de sizin zihniniz. Her iki zihinde de bir sorun yok. Farkında olduğunuz sürece her şey yolunda ve siz harika bir meditasyon yapıyorsunuz demektir.
 

Cem Şen
Not: Zamanla bu tekniğe alıştığınızda, dikkatinizi çevrenizde olup biteni gözlemlemeye yönlendirdiğiniz anda zihniniz sakinleşecektir. Bu sayede zihninizi gözlemci ve sakin bir hale ulaşmak bir iki dakikanızı alacaktır.

Alıntıdır
3  Şehr-i Gölge / Gölge Kitaplık / Uyandıran Rüya : 19 Nisan 2017, 16:27:00
                   Uyandıran Rüya  E-KİTAP

HAYAT SAHİDEN CANLI BİR SEMBOLLER KİTABI İSE,
O KİTABIN YAZILDIĞI DİLİ BİLMEK HER ŞEYİ DEĞİŞTİRİR

Halen geçerli dünya görüşü bize yaşamın dinamik, ancak esasen anlamsız olduğunu söyler. Hayatta ne kadar sembolik anlam varsa, hepsini insan zihninin yansıttığını ileri sürer. Oysa dünya, katı bilimsellikle açıklanamayacak bir sihir ve gizem âlemidir.

Hayat bir rüya ise, sıradan tesadüfler ve karşılaşmalar bize, kendi içsel gelişimimize dair zengin ve çok yüzlü bir ayna tutar. Dost, düşman, eş, ebeveyn, hatta yoldan geçen insan; hepsi kendimizi anlama arayışında engin öğretmenler olabilir.

Sembolist dünya görüşü, bize hayatımızdaki kayıp boyutu tamir eden bir vizyon olasılığı sunar. Bu sezgiyi yeniden kazanarak, kişisel dramlarımızı arketipler bağlamında yeniden gözden geçirip düzeltebiliriz.

Sembolizm, yaşayan evrenin ince dehasını yansıtan "unutulmuş dil" dir. Yaşamda herşeyin birbiriyle bağlantılı olduğu gerçeğinden kaçmak mümkün değildir.

Holistik yaklaşım, kutsal geometri, astroloji, matematik, kuantum fizik, mitoloji ve modern bilimle Jung psikolojisinin bulgularından yararlanan bu kitap, hayatımızdaki anlamlı tesadüflerin kökenlerine iniyor.

Hem geçmiş hem de gelecekteki kaderimizin açıklanmasını hızlandıran daha geniş ölçekli güçleri yakından inceliyor.   

Tesadüfler kapısının ardındaki sihirli bağlantılar, günlük hayatımızın her alanında karşımızda duruyor.

Kitap tanıtım bülteninden.

Kitap için link :

https://drive.google.com/file/d/0Bz_OsqGIQ5KHVDQ3Y0tJZGdpUms/view?usp=drivesdk
4  Şehr-i Gölge / Gölge Kitaplık / Rüyaların Dili : 18 Nisan 2017, 23:08:52
             Rüyaların Dili      E- Kitap

- Rüyalarınızın ne kadar önemli olduğunu biliyor musunuz?

- Ya gerçek rüya yorumunun hemen hemen hiç bilinmediğini?

- Rüyaların anlam ve işlevlerini biliyor musunuz?

Onların bedenin ihtiyaçları, bilinçaltının boşalması, geleceği gösterme, alınan ilaçlar ve içki ile ilgili işlevlerini?

Karabasanların nedenlerini?

- Ya neden rüya görüyoruz?

- Ya bilinçaltı nedir? Onun rüyalarla gerçek bağlantısı nedir?

- Rüyaların dilini çözmesini bililrseniz, onlar size ışık tutar, sizi size tanıtır ve yol gösterebilirler. Öyleyse, rüyaların dilini öğrenmeye ne dersiniz?

Kitap için link :

https://drive.google.com/file/d/0Bz_OsqGIQ5KHUXBfUGtQMEl0M2M/view?usp=drivesdk

5  Şehr-i Gölge / Gölge Kitaplık / Kayıp Ruhların Uyanışı : 18 Nisan 2017, 22:46:28
           Kayıp Ruhların Uyanışı  E -Kitap


KAYIP RUHLARIN UYANIŞI

Bilim ve Spiritüelliğin Yakınlaşması
Yazar: Jan Wicherink
GİRİŞ…

BÖLÜM 1: DÜNYA DEĞİŞİMLERİ
Kehanetler
Ekin Çemberleri
Özet

BÖLÜM 2: BİLİMİN TEMELLERİ SALLANIYOR
Newton Fiziği
Görelilik Teorisi
Kuantum Fiziği
İplik Teorisi
Kaos Teorisi
Özet

BÖLÜM 3: BİLİM VE BİLİNÇLİLİK
Kuantum Beyin
İnsanın Niyeti
Hado Etkisi
Meditasyon ve Dua
Zihnin İyileştirici Gücü
Kollektif Bilinç
Psi Deneyleri
Morfik Alanlar
Tüm Varoluşun Temeli Bilinç
Özet

BÖLÜM 4: SIFIR NOKTASI ALANI
Görünmez Alan
Enerji Denizi
Sonoluminescense (sono – ışıldama)
Enerjiyi Toplamak
Eski Çağlardan Gelen Vorteks Teknolojisi
Hutchison Etkisi
Ortaya Çıkarma Projesi
Özet

BÖLÜM 5: KADİM BİLİMİN CANLANMASI
Yaşam Çiçeği
Platonik Katılar
Torus
Altın Ortalama
Fibonacci Dizisi
Müzik
Çemberi Kare Yapmak
Vitruvian Adam
Işık Olsun
Notre-Dame de Chartres
Özet

BÖLÜM 6: ETER TİTREŞİMLERİ
Eter
Maddenin Dalga Yapısı
Kuantum – altı Kinetikler
Eterdeki Vorteksler
Simatikler
İçe Doğru Patlama
Evrensel Prensip
Eter ve Sıfır Noktası Alanı
Bilinçli Enerji
Phi ve Sevgi
Sevgi Dolu Kalp
Bükülme (Torsion) Dalgaları
Akaşa Alanı
Özet

BÖLÜM 7: ATLANTİS VE DÜNYA IZGARASI
Dünya Izgarası
Earthgate Projesi
Ley Hatları ve Megalitik Yapılar
Kayıp Kıtalar
Piramit Gücü
Özet

BÖLÜM 8: GİZA PLATOSU
Matematiksel Sabitler
Büyük Piramidin Yeri
Giza Platosu ve İçsel Gezegenler
İnisiyasyon
Taştaki İncil
Kral Odası ve DNA
Özet

BÖLÜM 9: GİZEMLİ DNA
İnsan Genom Projesi
Çöp DNA
DNA Programlama
Duygular
Biyodalga Bilgisayar
Zeki Tasarım
Özet

BÖLÜM 10: SPİRALLENEN TEKAMÜL
Evrensel Denge
Zamandaki Döngüler
Auric Zaman Ölçeği
Zaman Dalgası Sıfır
Gündönümü Galaktik Hizalanması
Kozmik Etki
Güneş Sistemindeki Değişiklikler
Özet

BÖLÜM 11: BİLİM VE KUTSAL METİNLER
Genesis Kitabı
Exodus Kitabı
Sayılar Kitabı
Gematria
İncil Kodu
Teomatikler
Kutsal Geometri
Özet

BÖLÜM 12: UYANIŞ
Tarihi Yeniden Yazmak
Atlantis Bilgilerinin Yeniden Canlanması
Birlik
Bir’in Yasası
Kahinin Dönüşü

Kitap için link :

https://drive.google.com/file/d/0Bz_OsqGIQ5KHMXhzTEdaMWV3SGM/view?usp=drivesdk
6  Şehr-i Gölge / Gölge Kitaplık / Altın Çiçeğin Sırrı : 18 Nisan 2017, 13:23:48
                  Altın Çiçeğin Sırrı  E- Kitap

Altın Çiçek, Yaşam İksiridir.

Bu eser, mistisizm dünyanın en kadim klasiklerinden birtanesi ve Batı'ya misyoner ve teolog Richard Wilhelm tarafından ulaştırılmış kadim Çin'in ruhsal simya el kitabıdır.

Bu eser, çağlar boyunca sözlü öğreti olarak aktarılmış ve Taocu izdeşlere ışığın gözönünde canlandırılması ve insanın içindeki enerji kanallarındaki dolaşımı aracılığıyla içsel genedoğumun nasıl başarılacağını öğretmiştir.

Carl Jung bu eserin tercümesi sırasında, Richard Wilhelm'i psikiyatrinin deneyimleri açısından, metnin içindeki Sırrı nasıl araştırcağı konusunda yönlendirmiştir.

Bizler için Altın Çiçek, aynı zamanda çağımızın psişesindeki karanlığın içinde parlayan evrenin ve bilgeliğin ışığını anlatmaktadır. Bu olağanüstü kitap daha şimdiden Batı toplumunda bu tür bir iyileşmeyi başlatmıştır.

Kitap için link :
https://drive.google.com/file/d/0Bz_OsqGIQ5KHc0E0THpWT2I5SkU/view?usp=drivesdk

7  Şehr-i Gölge / Gölge Kitaplık / Tao ve Hayat Ağacı : 18 Nisan 2017, 08:18:28
Kitabın giriş bölümünde bahsedilen Çin içsel simyasının klasik kitabı ALTIN ÇiÇEĞİN SıRRI kitabını da buldum  onuda ilgili arkadaşlar için buraya bırakıyorum.

https://drive.google.com/file/d/0Bz_OsqGIQ5KHc0E0THpWT2I5SkU/view?usp=drivesdk
8  Şehr-i Gölge / Gölge Kitaplık / Anadoluda Paganizm : 17 Nisan 2017, 21:33:57
                   Anadolu'da Paganizm  E- Kitap

Bu çalışma, geçmişten günümüze tüm Anadolu pagan geleneklerini ve kültürlerini değil, yalnızca Harran ve Urfa örneklerinde kadim Anadolu paganizminin özelliklerini ele almayı amaçlamaktadır.

Anadolu'daki pagan gelenekler üzerinde yapılacak bu ve benzeri incelemelerin, Anadolu halk dindarlığında gözlemlenen kimi İslam dışı kült ve ritüellerin muhtemel kaynaklarının bilinip anlaşılmasına katkıda bulunacağı kesindir.

Kitap tanıtımından,

Kitap için link :

 https://drive.google.com/file/d/0Bz_OsqGIQ5KHaFl6SXluM041MUk/view?usp=drivesdk

9  Şehr-i Gölge / Gölge Kitaplık / Zihin Kontrolü : 17 Nisan 2017, 18:24:53
               Zihin Kontrolü   E - Kitap

Kendini denetlemeyenler için bilgelik yoktur.
Kendini denetlemeyenler zihinlerini yoğunlaştırmanın büyük gücünü kullanamazlar.
Zihnini yoğunlaştırmasını bilmeyen insan özgür olamaz. Özgür olmayan bir insan nasıl mutlu olabilir?

- Bhagavad Gita


Bu kitap Vedanta/Yoga felsefesi açısından zihin kontrolünü anlatmakta, kendi zihninin efendisi olmak, kendi zihnini kontrol etmek isteyenler için önemli bilgiler sunmaktadır.

https://drive.google.com/file/d/0Bz_OsqGIQ5KHSDBsc1F1c3Vla2s/view?usp=drivesdk
10  Şehr-i Gölge / Gölge Kitaplık / Tao ve Hayat Ağacı : 17 Nisan 2017, 08:20:32
       

.....İbrani ve Batı Kabalası ile Taocu İçsel Simya arasındaki inanılmaz benzerlikler ve paralellikler. ...Bunun için değer.

Enope , bu kitabı sırf bu cümlenin açılımını görmek için iki yıldır arıyordum.Dün gece kitabı bulduğumda hemen sizlerle paylasmak istedim.

Ortak noktaları ararken farkettiğim tek şey tüm dünya kültürlerinde verilen veya saklanan bilgilerin bazı ortak noktalarının olması idi.

 Bu ortak noktaları bulmanız dileğiyle.

İyi okumalar.
Sayfa: [1] 2 3 ... 45
Kodlama & Editleme Tema Tasarımı by Aries | GolgelerKitabi.Com®
Orjinal Themes Ay Işığı by rallyproco | edit Themes by AriesSitemap | Arşiv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
Yasal uyarı
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Golgelerkitabı Adresimizde 5651 Sayılı Kanunun 8. Maddesine ve T.C.K nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Golgelerkitabi.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler hukuk@golgelerkitabi.com mail adresi ile iletişime geçildikten sonra en geç 1 (Bir) Gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size geri dönüş yapacaktır...