Ahit sandığının içinde ne saklıydı?
(1/2) > >>
jnyjhnwlkr:
Piramit enerjisinin Sırrı! Hz. Musa'nın ahit sandığının içinde ne saklıydı?

  Piramit enerjisi konusunda herkesin bilmesini istediğim önemli bir husus var. Bahsedeceğim bu bilgi  piramit kullanıcıları tarafından gözden kaçırılan bir bilgidir. Piramit enerjisi ne demektir? Ve bu  nasıl bir  enerjidir? Aslında ben olayı şöyle düşünüyorum; Piramit enerjisi diye bir şey yok aslında! Yani piramit formu insanının pisişik enerjisini kendi içinde yoğunlaştırıp yansıtan bir özelliğe sahiptir. Bu anlamda piramit düşünce enerjisini büyüten bir mercek gibi görev yapar. Sırrı sanırım anladınız. Örneğin bir kağıda piramit şeklinde bir üçgen çizseniz bile  sizin düşüncenizle etkileşime giren bu şekil ve form sayesinde düşünce enerjisi  bir büyüteç etkisine maruz kalmış  gibi katlanarak artar yoğunlaşır ve odaklaşır. Bu yüzden piramit şeklinde bir odanın içinde dileklerinizin gerçekleşmesi çok daha kolay olacaktır. Hatta  sadece piramit şeklini düşünerekte psişik enerjinizi ( düşünce gücünüzü) konsantre edip istediğiniz etkileri yaratmanız mümkündür. Hatta Hz Musa'nın ahit sandığı içinde taşınan şeyde dünya dışı  gelişmiş zeki ırklar tarafından  özel olarak programlanmış piramidal kesimli bir kristaldi. Bu kristalin özelliği düşünce gücünü anında tesir sahasına yansıtabilmesiydi. Kristalin yanında duran kişi biraz yoğunlaşma ile düşünce gücü ile herşeyi yaratabilme gücüne sahip oluyordu.  Hz Musa'ya verilen  bu kristal  egoist ve kötü insanların eline geçmemesi için  uzaylı ırklar tarafından şöyle programlanmıştır;  Kristalin yanına sadece duyguları gelişmiş belli bir spiritüel gelişmişliğe sahip ve egoist düşüncelerden sıyrılmış, safiyene ve temiz duygularla dolu insanlar yaklaşarak onu kullanabilirlerdi. Kristal  olumsuz ve art niyetli bir amaç için yanına yaklaşan herkesin hayatını yok etmeye programlanmıştı. Kristal kendisini art niyetli olarak  bencilce amaçlar için  kullanmak niyeti taşıyan herkesi helak edecek şekilde tasarlanmıştır. Bu kristal kişilerin zihin dalgalarına göre tepki verecek bir şekilde programlanmıştı.
 
Not:  << Piramit enerjisi diye bir şey yok aslında!>>   İfadesi tam olarak doğru değil. Yani yanlış anlaşılıma neden olabilecek bir kelime. Piramit insan düşüncelerine tepki veren bir yapıdır. Form itibarı ile düşünce enerjisi ile etkileşime girer ve bu enerjiyi negatif yada pozitif olarak olduğu şekli ile büyütür.Bir düşünce büyüteci ( odaklayıcısı)  gibi. Fakat evrensel, kozmik düşünce enerjisi dediğimiz bir enerji ilede irtibatlı olduğundan piramitler içinde fiziksel düzeyde, elektromanyetik düzeydede bir etkileşim yada bilmediğimiz tarzda süptil enerjilerin piramidal geometik kafes içinde odaklanmaları toplanmaları söz konusu olmaktadır.
 
(Üstad Muzaffer Kınalı astral seyahat olarak yaptığı gezilerde Musa'nın ahit sandığı içinde yer alan bu kristali gördüğünü ifade etmiştir)
 
Kaynak: Çetin BAL-  Denizli - 2010 - Ekim 4       

Kerubi:
Çetin Bal ne zaman Ahid Sandığını açtı içindekini gördü bu da bitmedi işleyiş tarzını çözdü anlayamadım. Gerçi pardon Muzaffer Kınalı demişse sorgulamaya gerek yok ki unutmuşum. :D
Bir de yerini söyleseymiş ya çok makbule geçerdi.  8)
jnyjhnwlkr:
Pek bilgim olmadığım için bir şey diyemiyorum. :)
coderr:
güzel paylaşım
MERLİN:
Harika bilgiler.Paylaştığınız için teşekkürler.+rep
Navigasyon
Mesajlar
Sonraki Sayfa