Kurtuluş Yolu Enerjisi
(1/1)
GolgeMuhafız:
Sevgili Dostlar !...

 AN’ da OL’anın kalbimize dokunmasına , içimize girmesine izin verdiğimiz sürece tamamlanıyoruz. Her RUH bizim aynamız ve her ayna gölgesiyle beraber aslında BİZ’iz. Karanlıklarımızın içindeki aydınlığı çoğalttıkça ışıyoruz , AŞK oluyoruz.

Hep beraber O’na varacağımız bu yolculukta,olağanüstü bir paylaşıma  hazırız...
“KURTULUŞ YOLU Enerjisi“  ruhsal gelişiminizi hızlandırır. Maneviyatımızı güçlendirerek, bedensel  ve ruhsal şifa sağlar. Huzuru, mutluluğu ve koşulsuz sevgiyi, bizlere derinden hissettirir.
Yeni döneme adım attığımız bu günlerde , aydınlama yolunda hepimizi daha da güçlendirmek için bizlere sunulan bu yeni enerji sitemi ile, bizler arasında oluşacak POZİTİF SİNERJİ, dünyamızda maneviyatı olumsuz yönde etkileyen negatif enerjiyi azaltacak ve içimizdeki TANRISAL IŞIĞI  arttırarak, dünyamızdaki Cennetimizi yaratmamıza büyük destek verecektir.

 

"KURTULUŞ YOLU" nedir?

Kurtuluş Yolu Enerjisi, grup çalışmasıyla öğrenilmiş yepyeni bir enerjidir.
İnsanlığın uygarlığı süresince sahip olmadığı bazı bilgileri içerir.

Enerji çok güçlü olmasına rağmen, bir o kadar da yumuşaktır. Bu sebeple  ilk 7 ay süresince, sadece belirli bir arınma yaşamış arkadaşları kabul edebiliyorduk. Geçtiğimiz bu zaman diliminde, enerjiyi taşıyan sayısı hatırı sayılır derece arttı ve enerji makul bir seviyeye oturdu.  Artık herkesi, herhangi bir enerji sistemine inisiye olsun ya da olmasın, aramızda görmekten çok mutluyuz.

Kurtuluş Yolu Enerjisi, özellikle bazı tekniklerle bir yere kadar gelmiş, ancak daha da ilerleyebilmek için bir itkiye ihtiyacı olan kişilerde büyük değişimler yaratıyor. Bulunduğu noktadan daha da ileriye gidebilmek isteyenlere, gereksindikleri sihirli dokunuşu sağlıyor. Kurtuluş Yolu Enerjisi, inisiyasyonda Yedi Ulu Bilge’nin yardımlarıyla aktarılıyor. Ve Bilgelerden daima rehberlik alabilmemizi sağlıyor.

Semboller çeşitli kullanım alanlarına sahipler. Bedensel sorunlar ve enerji dengelemek için semboller olduğu gibi, telepatik yetenekleri arttırmak, bir anda bütün huzursuzluk ve sıkıntılardan olumlu düşünceye geçebilmek, ya da en önemlisi, arzu ettiğimiz gerçekleri tezahür ettirme ve istediklerimizi yaşamımıza çekebilme gücümüzü arttıran semboller var. Semboller ile ilgili tanıtım bilgisi uyumlama almamış arkadaşlar için, sitemizin forum bölümünde mevcut. Tabi ki sembolleri kullanabilmek için Kurtuluş Yolu Enerji Sistemine inisiye olmak gerekiyor.

Güçlü bir değişim ve dönüşüm yaşatan inisiyasyon bile, bir çok şeyi değiştiriyor. Uyumlamadan sonra hayatımızda birçok değişiklik gerçekleşse de, çok basit olan ve kısa süren günlük uygulamalarla arzu ettiklerimizi elde edebiliyoruz.

Seminerden umacağımız temel değişiklikler ise, zihnimizden ve kalıplarımızdan bağımsızlaşabilmek, yargısızlığa doğru yol almak, özü-sözü birlik, kainat ile daha doğrudan bir iletişim ve etrafımızdaki gerçeklikleri olumlu yönde değiştirebilme gücümüzde büyük bir artış olarak karşımıza çıkıyor. Geçen zaman içinde verilen yeni semboller ile Kurtuluş Yolu Enerjisi her geçen gün gelişip güzelleşmekte. 19 Aralık 2009 tarihinden itibaren inisiyasyon bilgisini de sizlerle paylaştık. Artık uyumlama almış dostlarımız da uyumlama yapabiliyorlar. Yeni notlara sahip olmayan dostlarımız bizden uyumlama bilgisini de içeren 50 sayfalık yeni notları alabilirler. Bu notlar 21 adet uygulayıcı ve 5 adet master sembolü içermektedir. Aşağıdaki linke tıklayarak notları indirebilirsiniz.   


IŞIK AYDINLANMADIR

AYDINLANMA İSE ARINMADIR

ARINMA İSE KURTULUŞ YOLUDUR...


İlahi görevliler, Ulu Bilgelerin eşlik edeceği, Tanrısal Mavi Işıkla yıkanacağınız ve Kurtuluş Yolu Enerjisine  uyumlanacağınız bu yeni çalışmaya tüm dostları davet ediyoruz. Işığın, Sevginin hep sizlerle olmasını diliyoruz.


alıntıdır..
Navigasyon
Mesajlar