Bir İnsanı Etki Altına Almak

(1/4) > >>

Aries:
Bir İnsanı Etki Altına Almak

Malzemeler :
İğne , biraz su ve Bir miktar kendi enerjiniz - konsantrasyonunuz.

Tarif :
İğneyi elinize alın ve metalin ısındığını imgeleyin bir süre sonra zaten elinizin ısısıyla ısınacaktır enerjinizin iğnenin ucuna aktığını imgeleyin .

Ve iğeyi havaya kaldırarak şunları tekrar edin :

''Och un Aratron Ben (..adınız..) size sesleniyorum ve lütfunuz için ricada bulunuyorum .
Sizlerden değişimin temel enerjisini çağırıyorum .(fısıltı ile ): Mi mande mia le neav Aratron un Och .''

Hemen ardından ucunu suya batırın ve suyun kırmıza döndüğünü imgeleyin bu esnada gözlerinizi kapayın ve ritüelin sonuna kadar açmayın kesinlikle. ve şunları tekrar edin :

''Ucirmiel göğün 2. katından bana yardım et , senden kutsamanın ve özün ışıltısını rica ediyorum .''

ve sonra suyu için 3 kez arka arkaya yavaşca aklınızda bulunan ismi tekrar edin ve derin bir nefes ile havaya üfleyin. ardından gözlerinizi açabilirsiniz. Kullandığınız bardağı ve iğneyi bir daha kullanmayın insanların ulaşamadıkları bir yere gömün .

Dua kısmı ve ritüelin temel parçaları ; Abano , heptameron , Barret , LE magie isimli kaynaklardan derlenmiştir.

Not : Ucirmiel çarşamba meleği olarak bilinir ritüelin çarşamba günü yapılması daha faydalı olacaktır ...

hüzzam:
bir insanı etki altına almak derken sevdiğin birini mi düşmanını mı ???
ve bunu hiç bir yeteneği olamayn biri yapabilirmi..

Aries:
Büyünün asıl ismini vermek gerekirse " puppet master " yani kukla ustası , ismindende anlaşıldığı üzere etki altına alınan sadece kukla olacaktır. Artık amacını nereye çekmek isterseniz oraya çekebilirsiniz. Diğer soruya gelince evet genel olarak bir büyü yapmak istiyorsanız uyumlama almalısınız yada halk arasındada bilindiği üzere el almalısınız. Ancak şunu karıştırmayalımki El almakla uyumlanma farklı şeylerdir.

hüzzam:
şimdi diyelimki ben bunu ve buna benzer şeyler yapmak istiyorum. uyunlama yada el verecek kişiyi nasıl bulucam ... ve bu işin içinde 3 harfliler var mı

Shamshiel:
Alıntı sahibi: hüzzam üzerinde 09 Ekim 2010, 20:20:38

şimdi diyelimki ben bunu ve buna benzer şeyler yapmak istiyorum. uyunlama yada el verecek kişiyi nasıl bulucam ... ve bu işin içinde 3 harfliler var mı

dostum kusra bakma ama cin desek daha mantıklı İslam'da Kuranda ile Cin Sure'si olarak isimle tercüme edilmiştir yani insanlarada 5 harfli demek uydun düşmez .)
Şunuda söylemek isterdim hayır o 3 harfliler yok biraz büyükleri var burda .)

Başka biyerde bu büyüyü okumuştum ve kırmızı mum ilave edip sanırsam farklı sözcüklerdi tam aklımda değil '' aşk majisi '' adı altındada geçmekteydi ve işede yarıyor kendim denemedim ama uygulamakta olan bazı insanları tanıyorum .)

Bunu hiçbir yeteneği olmayan biri belkide yapamaz fakat temel olan inançtır yani yaptıgın şeye tamamen inanmak ve istemek..
Bence ilk denediğiniz şeyler bunlar olmasın öncelikle mantıgı ve işi kavramanız gerekli..
Gerçi savunmasız bir kişiyi irade altına almak ne kadar uygun olur bilemem bu kişinin düşüncelerine kalmış birşey..

Nyse paylaşım için teşekürler .)

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa